Bayan Arkadaş Arıyorum İlanları

Zehra ‘nın İlanı

29 yaşında bir bayanım erkek arkadaş arıyorum.

Selam adım Zehra; 29 yaşında daha önce evlilik yapmamış bir bayanım. İlkokul tamamladıktan sonra lise öğrenime devam ettim. Liseyi çok başarılı bitirdikten sonra, üniversite sınavına girip üniversite sınavını kazandım. Üniversitede Yunan Dili Edebiyatı okudum. Ama üniversiteyi bitirdikten sonra acı gerçeklerle karşılaştım. İnsan üniversitede bitirse Türkiye şartlarında işsiz kalıp beş kuruş üye olmadan ücretsiz bir şekilde kalabiliyormuş. Yani bazen Keşke üniversiteyi bitirmeseydim de çalışma hayatına başlasaydım Belki daha çok para kazanır miydim? diye soruyorum kendi kendime. Yani şu anda çok çok gelirim olmasa da Kendimi idare edecek kadar bir paraya çalışıyor ve kendimi geçindiriyorum. ailemle anlaşarak yaşıyor ve ailemin evinde kalıyorum.

Çok tatlı, şirin, Sevecen bir ailem var. Annem ve babamın rahatsızlıkları bizi biraz üzüyor olsa da çok huzurlu ve çok şirin bir aileye sahibim. Bir de abim var ki, görseniz gerçekten dünyalar tatlısı ve iyilik Perisi diyebilirim. Hemen hemen hiç kimse hiçbir işime karışmaz ben de onların başını öne yiyecek veya onları utandıracak hiçbir işe kalkışmam. Karşılıklı güzel bir şekilde anlaşınca ve karşılıklı olarak bir yalanı ortadan kaldırınca her şey çok kolay bir hale geliyor. Eğer aile yapısının içinde yalan girerse herkes birbirinden soğur ve tiksinir. Biz Ailemizde en başından beri böyle bir şeyin olmasına kesinlikle izin vermedik Çünkü dediğim gibi birbirine saygılı ve birbirini seven herkesle de iyi anlaşan aile bireylerimiz var.

Dediğim gibi üniversiteyi bitirdikten sonra iş hayatında çok çok başarılı olamadım. İş hayatının yanı sıra birkaç arkadaşlık deneyimim oldu. İnsanların çok çok çıkarcı olduğunu ve birilerinden sürekli Menfaat için arkadaş olduklarını öğrendim. Ben de kendimi kullandırmadığım ve onların isteklerine karşılık vermediğim için genelde istemediler veya ben de onları istemedim. Durum böyle olunca kimseyle sağlıklı bir ilişkimiz olmadı. Ben anlaşarak yaşayabileceğimiz birbirimize karşılıksız sevebileceğimiz ve birbirimize yalan söylemeyeceğimiz bir erkek arkadaş arıyorum. Tahmin ediyorum ki doğru, düzgün ve dürüst bir arkadaşlık isteyen birçok erkek de bende veya aradığı Kız arkadaşta hemen hemen bu özellikleri arar. Çünkü Yalansız dolansız bir şekilde olduğu sürece her arkadaşlık mutlaka uzun yıllar yaşayacak ve mutluluk daim kalacaktır.

Asıl konumuza Gelecek olursak dediğim gibi şimdi iyi kötü bir işim var ve İyi halde bir para kazanıyorum. Yani hayat benim için biraz yoluna giriyor demektir. Ama eksik kalan bir yanım bir sevgilimin veya Hayat arkadaşının olmaması. Bende yaşım çok çok ilerlemeden kendime anlaşabileceğim ve anlaşarak güvenebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Neden olmasın ki? Bakarsınız bir gün, bu arkadaşlık ilerler nişan ve evlilik aşamasına gelir. Çünkü Hayatta hiçbir şeyin ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Ben Yunan Dili Edebiyatı bitirdim şu anda bir işletmede Bölge Müdürlüğü yapıyorum.

Hayatın Kime, ne zaman ne getireceği hiç belli olmaz. O yüzden karşınıza çıkan düzgün ve dürüst insanlarla anlaşarak bir arkadaşlık yaşayıp sadece huzurlu olup olamayacağımızı görmemiz bizim elimizde. ben de bir an önce mutluluğu yakalayıp dediğim gibi çok daha çok geç kalmadan huzurlu bir hayat sürebilmek için kendime sesli cadde üzerinde profil oluşturarak benimle anlaşarak aynı kafa yapısına sahip ve aynı kriterleri arayan Bir Erkek arkadaşla tanışıp sevgili olmak istiyorum. Eğer gerçekten sen de benim gibi düşünüyorsan ve doğruluktan dürüstlükten yanaysan ilana mesaj gönder bölümünden kendini tanıtan detaylı bir yazı yazarak Benimle iletişime geçebilirsin. Şimdiden tanışmak üzere hoşçakal.!

20 Yaş 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Arası ve Üstü Bayan Arkadaş Arıyorum.

Zengin bayan arkadaş arıyorum kelimesini tahmin ediyorum ki; çevremizdeki birçok erkekten duymuşsunuzdur. Ama bunu öyle ulu orta kuru gürültü olsun diye söyleyip de çekilip bir kenara beklemek Hiçbir zaman sizi sonuca ulaştırmaz. Çünkü bunu gerçekleştirebilmek için harekete geçmeniz ve gerçekten bir adım atmanız gerekir. şimdi bu yazıyı okuyorsanız Sizi tebrik ediyorum. çünkü gerçekten ilk adımı atmışsınız demektir.

Sizde internet sitemiz üzerinde zengin bayan, zengin dul bayan, zengin kapalı, tesettürlü, türbanlı bayan, zengin olgun bayan veya kadınlardan bir tanesi ile tanışabilir ve hayatınıza apayrı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Sadece bu kişilerle buradan profil bilgileri üzerinden tanışmakla kalmayıp aynı zamanda bu kişilerin cep telefon numaralarına ve bedava mesajlaşma numaralarını erişerek onlara bir adım daha yakın olabilirsiniz.

Sakın bitti zannetmeyin, aynı zamanda bu bayanların WhatsApp iletişim numaralarına ve WhatsApp mesajlaşma numaralarına erişebilme imkanı da oldukça yüksek Çünkü internet sitemizi ziyaret eden kadınların birçoğu Elit kesim ve sonuca çok çabuk ulaşmak istiyorlar. Eğer sen de zengin bayan arkadaş arıyorum diyorsan yapman gereken tek şey sitemizde biraz daha çok zaman geçirmek ve profil oluşturan bayanlarla iletişime geçmek.

Kapalı, Türbanlı, Tesettürlü, Ciddi ve Dürüst İslami Bayan Arkadaş Arıyorum

Eğer kapalı ve türbanlı bayan arkadaş arıyorum diyorsanız Kesinlikle doğru adrestesiniz. Size bu konuda en iyi hizmeti veren internet sitelerinden bir tanesi sesli caddedir. Sadece Bununla kalmıyoruz. Aynı zamanda tesettürlü, feraceli, İslami bayan arkadaş arıyorum diyen insanların da imdadına yetişiyoruz. Çünkü Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve ciddi evlilik sitesiyiz. Internet sitemiz uzun zamandan beri Birçok kişiyi arkadaş yaparak veya ciddi bir evliliğin adımlarını atarak huzurlu bir yaşama kavuşturdu. Ve tahmin ediyoruz ki bu mutluluk son da olmayacak. Çünkü elimizden gelen her şeyi yaparak insanların huzurlu olması için yeterince gayret sarf ettiğimizi düşünüyoruz.

Bu saydığımız kişilerin dışında aynı zamanda zengin kapalı, türbanlı, tesettürlü, feraceli, İslami zengin bayan arkadaş arıyorum diyen erkeklerin de ortak Buluşma Noktası sesli caddedir. Yok hayır.! Benim bunların hiçbiri ile işim yok Ben kendime kapalı, tesettürlü, türbanlı olgun bayan arıyorum diyorsanız bu aradığınız kriterlerde de birçok ilan internet sitemiz üzerinde bulunmaktadır Siz sadece ne aradığınızı söyleyin biz sizin için elimizden geleni yapalım.

Dul Evlenmek İsteyen Ciddi ve Gerçek Bayan Arkadaş Arıyorum

Daha önce de birçok yazımda söylediğim gibi, bin bir türlü umutla bir arkadaşlığa başlayıp evlenip daha sonra Hayalleri yarım kalan ve dünyası başına yıkılan binlerce kadınımız bulunmaktadır. Ve her gün internet sitemize de dul bayan, kapalı dul bayan, olgun dul bayan, zengin olgun dul bayan, zengin dul bayan arıyorum diyerek yüzlerce binlerce ziyaretçimiz geliyor. Biz de elimizden geldiğince websitemiz üzerinden bu kişilere yardımcı olup yeni bir arkadaşlığa başlatıp yeni bir evliliği adımlarını arttırmaya çalışıyoruz.

Elimizden gelen her şeyi sonuna kadar yaptığımızdan Hiç şüpheniz olmasın. Çünkü gerek teknik ekibimiz gerek yazarlarımızla anlaşarak sizin daha iyi bir arkadaşlık ve rengarenk bir hayat sürebilmeniz için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Sizde internet sitemize girerek kendinize zengin bayan bayan, zengin dul bayan bayan, zengin olgun bayan bularak yeni bir arkadaşlığa başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu kişilerin cep telefon numaraları, cep telefonu tanışma ve evlenme, Instagram bilgileri, Telegram bilgileri de internet sitemiz üzerinde yer almaktadır. Bunlara da çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Ve sesli Cadde internet sitemiz bu bilgilerin hiçbiri için ne bir ücret ne de bir üyelik talep etmektedir. Tamamen ücretsiz olan bu bilgilere erişmek için sadece internet sitemizi ziyaret etmeniz uygun.

Genç ve Güzel Bakımlı Evlenecek Bayan Arkadaş Arıyorum

İstanbul, Ankara, Adana, Konya, Gaziantep, Antalya, Bursa, Kocaeli’de genç bayan arkadaş arıyorum diyorsanız sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Internet sitemiz üzerinde saydığımız büyük şehirlerimizde Genç kapalı bayan arkadaş, zengin bayan arkadaş, genç zengin bayan arkadaş, Genç kapalı bayan arkadaş arkadaş, daha önce evlenmemiş bayan arkadaş bulabilmeniz çok yüksek ihtimal.

Çünkü internet sitemizde o kadar seviyeli ve samimi bir sohbet var ki girdiğinizde dolaşmaya başladığınız andan itibaren anlayacaksınız. Herkes birbiriyle saygı ve sevgi çerçevesi içinde iletişim kuruyor ve birbirlerini tanıyarak yeni bir arkadaşlığa başlayıp başlamayacaklarına karar veriyorlar.

Tabii bu konuşmaların neticesinde yeni bir arkadaşlığa başlayacağına karar veren bayanlar, genç bayanlar, olgun bayanlar Kararını verdikten sonra kendilerine uygun olduğunu düşündükleri kişiye cep telefon numaraları, cep telefonu mesajlaşma numaraları, WhatsApp numaraları, Facebook adresleri, Instagram bilgileri, Instagram tanışma ve evlenme olmak üzere birçok bilgilerini paylaşarak bir an önce arkadaşlıklarını sonuçlandırıp ve huzurlu bir hayatın adımını atmak istiyorlar. Sizi daha çok geç kalmadan Bence hayatın ritmini yakalayın.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*