Artvin Dul Dayanlar

Artvin Dul Bayanlar Arkadaşlık ve Evlilik Sitesi İlanları

56 yaşında dul bir bayanım. Adım Neslihan. çok güzel bir hayatım ve çok güzel bir işim vardı. Eşim de çok harika ve süper bir insandı. Onunla birlikte çok mutluyduk. Yapmadığımız her şeyi gezmediğim her yeri gezdik. Yani onunla birlikte yapabileceğimiz çok fazla bir şey kalmadı. Ama o öldükten sonra hayat bana zindan olmaya başladı.

Yaklaşık olarak 10 yıl önce eşimi kaybettim. Ondan bana iyi bir miras kalmış olsa bile, inanın ki para çok şeyi halletmiyor. Çok paramın olması mutlu olacağım anlamına gelmiyor. Aslında çok param olduğu için mutluyum. İstediğim her şeyi alabiliyorum istediğim her yere gidebiliyorum Bu benim için hiçbir problem yaratmıyor. Ama hayatta bazı eksikliklerim oluyor.

Bir eşyanın yeri değiştirmek istediğimde, bir musluk tamir etmek istediğimde, bir lamba değiştirmek istediğimde Bunlar benim için hep bir problem oluyor. Aslında ben hayatıma bir erkek arkadaş, Dost, sırdaş arıyorum. Artık Evlilik benim için çok geç. Evlilik yapmak yerine birlikte yaşayabileceğimiz ve gezip tozup bileceğimiz bir sevgili arıyorum aslında kendime.

Aynı zamanda da ben onun eksikleri giderirken yani Çamaşır bulaşık temizlik o da benim eksiklerimi gidersin istiyorum. Maddiyat benim için çok geri plandadır. Maddi anlamda zaten çok rahat edeceğine şüphem yok. Çünkü maddi anlamda çok rahat ve ekonomik anlamda çok güçlü bir kadınım. Sadece mutlu olabileceğim güzel bir yaşam sürebileceğim bir sevgili arıyorum kendime. Sende benimle çok kolay bir şekilde ilana mesaj gönder bölümünden iletişime geçebilirsin.

Artvin kapalı, tesettürlü, çarşaflı, türbanlı, dini dul bayanlar ve kadınlar

Açık kapalı hiç fark etmez dul bayanlar belli bir noktadan sonra yeniden yaşama atılmak ve yeni bir başlangıç yapmak istiyorlar. illaki Boşandıktan sonra Bir takım sıkıntılar olabiliyor. Yani eski eşini unutmak ve Yeni Hayata alışmak gibi sıkıntılar insana gerçekten problem yaratabiliyor. Ama bu problemleri aştıktan sonra insan Neticede Yeni Bir Hayata atılmak ve güzel bir yaşam sürmek istiyor.

İşte bu nedenle Siz de web sitemizi ziyaret ettiğinize göre Artvin’de yaşayan kapalı, tesettürlü, çarşaflı, türbanlı, dini dul bayanlar ve kadınların bir tanesi ile çok kolay bir şekilde ve tamamen bedava olarak arkadaş olabilirsiniz. Onlar da Çünkü artık Yalnızlıktan sıkılmış ve yepyeni bir hayata başlamak istiyorlar. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Artvin Dul bayanlar cep telefon numaraları

Artık teknolojiden kaçamıyorsunuz değil mi? Zaten kaçmak de istemiyoruz.! dediğinizi duyar gibiyim. Evet birçok insan gerçekten teknolojiden kaçmak yerine teknolojiyi kullanmayı tercih ediyor. Artvin’de yaşayan dul bayanlar, Olgun dul bayanlar, zengin dul bayanlar, genç dul bayanlar da tam da sizin de düşündüğünüz gibi düşünüyor.

Onlar Teknolojiyi yakından takip ederek cep telefonları, WhatsApp, Telegram kullanarak Teknoloji çok yakından takip ediyorlar. Bizde web sitemizde üyelerimiz profil oluştururken üyelerimizin telefon numaralarını, WhatsApp telefon numaralarını, Telegram adreslerini girebilecekleri bir bölüm oluşturduk ve insanlar istedikleri doğrultuda buraya bu bilgileri girebiliyor ve sizlerle paylaşabiliyorlar.

Siz de bu bilgilere erişebilir buradan telefon üzerinden birebir görüşme, WhatsApp’tan görüntülü görüşme, WhatsApp’tan görüntülü sohbet etme şansı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda son zamanlarda çok fazla kullanılan Telegram üzerinden de görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Artvin olgun, 30 yaş 40 yaş 50 yaş arası ve üstü yaşlı emekli dul bayanlar ve kadınlar

Maddi olarak sıkıntı çekmekten sıkıldınız mı? Hayat gerçekten ekonomik olarak sizi zorluyor mu? Eğer gerçekten böyle olduğunu düşünüyorsanız çok fazla dert etmenize gerek yok. Çünkü biz sesli Cadde olarak Artvin’de yaşayan ve hayattan, Yalnızlıktan sıkılmış ama maddi durumu çok iyi olan bayanları bir araya topladık.

Sizde web sitenize girdiğiniz andan itibaren zengin, olgun, yaşlı ve emekli bayanların profil bilgilerini girdiği, ayrı bir bölümün olduğunu göreceksiniz. Sizde bu bölümden kendinize uygun bir tane bayanla Tanışabilir uzun yıllar süren bir ilişki ve evlilik gibi bir müesseseye adım atabilirsiniz. Çok fazla geç kalmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü geç kaldığımız takdirde zaman sizin aleyhinize işliyor ve her geçen gün daha da mutsuz olabiliyorsunuz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*