Çarşamba, Eylül 27, 2023
spot_img

Bugün Gönderilen İlanlar

Ankara’da Sevgili Arayan Bayanlar

Ankara’da sevgili arayan bayanlar Sevgili Bulma Sevgili Arıyorum İlanları

Ankara’da yaşayan 54 yaşında olgun bir bayanım, adım Gülnaz.

Eşimle yaklaşık olarak 20 sene önce boşandık. İlk önce evliliğimiz iyi gidiyordu ama daha sonradan kötü olmaya başladı. Bu nedenle de karşılıklı anlaşarak boşanmaya karar verdik. Eşimle evlendikten sonra eşimin işleri iyi gitmeye başlamış ve Bir Hayli para kazanmıştı.

Kazanmış olduğu parayı benimle evlendikten sonra kazandığı için boşanma aşamasında mahkeme malların yarısını bana verdi. Böyle olunca da bir hayli Param ve Bir Hayli gayrimenkulüm kaldı. Şu anda sadece gayrimenkullerinin kira parasıyla bile geçinebiliyorum. Bunun haricinde hayatımda kötü diyebileceğim veya hayatımın Kötü  olan kısmı şudur, diyemiyorum. Tek eksiğim bir sevgilim veya erkek arkadaşımın olmaması.

Burada bulunma ve profil oluşturma amacım kendime uygun bir sevgili ve erkek arkadaş bulmak . Bakın arkadaşlar evlilik yapacak sevgili veya erkek arkadaş demiyorum, evlilik yapma niyetinde kesinlikle değilim. Amacım hayatımın geriye kalan zamanlarında güzel günler geçirmek ve Mutlu olmaktır. Bunun haricinde dediğim gibi maddi hiçbir sıkıntım yok, gezmek ve eğlenmek amacıyla Kendime sevgili ve erkek arkadaş arıyorum. Umarım istediğim gibi bir erkeği buradan bulur ve ben de güzel bir yaşam sürerim.

En azından hayatımın geriye kalan kısmı için. Siz de bu zamana kadar yaşımı problem eden insanlar gibi benim yaşımı problem etmeyecekseniz,  çok mutlu bir hayata ve maddi sıkıntı yaşamadan çok güzel bir hayata adım atabiliriz. Eğer benimle ilgilenirseniz ve yazdıklarım sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa , bir an önce iletişime geçmek için ilana mesaj gönder bölümünden kendinizi tanıtmanız yeterli olacaktır. Kısa bir not düşmem gerekirse, kendini tanıtmayan erkeklerle kesinlikle ve kesinlikle iletişime geçmiyorum.

Adı : Gülnaz

Yaşadığı Şehir : Ankara

Memleketi : Ankara

Yaşı : 54

Öğrenim Durumu : Lise Mezunu

Mesleği : Serbest Meslek / Emekli

Evi : Var

Arabası : Var

Aradığı İlişki : Sevgili, Erkek Arkadaş

Alkol Durumu : Evet

Sigara Durumu : Hayır

Evcil Hayvan : Yok

Ankara’da  sevgili arayan kapalı, türbanlı, çarşaflı, tesettürlü bayanlar ve kadınlar

Sesli Cadde Ankara dahil Türkiye’nin birçok yerinde sevgili arayan bayanlar ve kızlarla tanışma şansını sizlere sunduğu gibi aynı zamanda Ankara’da yaşayan kapalı, türbanlı , çarşaflı, İslami, dini bayanların yanı sıra Genç kapalı bayanlar, çarşaflı bayanlar, genç tesettürlü bayanlarla da  tanışma imkanı sunmaktadır. Siz web sitemize girip nasıl bir bayan arkadaş aradığınızı ve nasıl bir bayanla yeni bir ilişkiye başlamak istediğinizi belirttiğiniz takdirde sesli Caddesi de her konuda yardımcı olacaktır.

Bunun haricinde kapalı olgun bayanlar, kapalı Zengin olgun bayanlar, çarşaflı, tesettürlü , İslami olgun ve zengin bayanlar da web sitemiz üzerinde kendilerine mutlu olabilecekleri bir erkek , sevgili , hayat arkadaşı , sırdaş, evlenecek koca arıyorlar. Bu bayanlarla tanışman an meselesi. Eğer samimi , dürüst ve cana yakın bir şekilde davranırsan bu bayanlarla tanışma mal için hiçbir neden yoktur. Sen de biraz akıllı olduğun sürece yepyeni bir ilişkiye ve tertemiz bir hayatı başlayabilirsin.

Ankara’da yakışıklı, zengin , Parası olan, maddi durumu iyi olan, zengin olgun sevgili arayan bayanlar ve kadınlar

Ankara’da yaşayan kadınların birçoğu artık maddi sıkıntılardan ve problemlerden sıkılmış durumda. Zaten Elektrik faturasını ödemeden, doğalgaz faturasını ödemeden , istediğini istediği zaman alıp giyemeden bir insan ne kadar mutlu olabilir ki? Evet Ankara’da ve ankaranın ileçeri olan Sincan, Etimesgut,Akyurt, Altındağ, Kızılcahamam, Mamak, Polatlı, Pursaklar, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Nallıhan,Gölbaşı, Güdül, Haymana’da  yaşayan ve sevgili arayan bayanlar, sevgili arayan genç kızlar, sevgili arayan kapalı tesettürlü bayanlar da maddi olarak sıkıldıkları ve hayatta eksik kaldıkları için kendilerine genç erkek, iş adamı, zengin erkek, Parası olan zengin erkek, evi olan zengin erkek  arıyorlar. 

Böylelikle zengin bir erkekle tanıştıktan sonra hayatlarını maddi sıkıntı çekmeden yaşamak isteyen bu bayanlarda web sitemizde profil oluşturmuş durumdalar. sizde Ankara’da zengin erkek arayan bayanlar , Ankara’da Parası olan erkek arayan kadınlar ve kızlar , Ankara’da olgun zengin erkek arayan genç kızlar , kapalı kızlar, üniversiteli kızlar ve  Ankara’da maddi durumu iyi olan zengin sevgili ve iş adamı arayan kadınlarla bayanlarla tanışmak istiyorsanız web sitemizden ayrılmanızı tavsiye ederiz.

Çünkü hemen hemen herkes aynı amaç için burada ve herkes yeni birisiyle tanışıp hayatını mutlu hale getirmeye çalışıyor. Sen de bu insanlardan bir tanesi neden olmayasın ki?

Ankara’da sevgili arayan genç bayanlar, üniversiteli bayanlar , genç köylü bayanlar ve kadınlar

Ankara’da yaşayan birçok genç bayan yine maddi sıkıntılardan dolayı kendisine bir zengin erkek arkadaş bularak Yeni bir hayata başlamak istiyor. Özellikle  Ankara’da zengin sevgili ve zengin arayan üniversiteli bayanlar  maddi olarak çok büyük sıkıntılar yaşayabiliyorlar. Hem okul hayatı hem de yaşadıkları evin masrafları derken hayatlarında kendilerine ayıracakları bir paraları ve maddi bütçeleri olmuyor.

Bu nedenle yeni bir zengin sevgili ve yeni bir zengin erkek arkadaş bulmak isteyen üniversiteli bayanlar ve kadınlar erkek arkadaş olacakları veya sevgili olacakları kişilerin maddi Durumlarının iyi olmasına dikkat ediyor. Sizde Ankara’da sevgili arayan üniversiteli bayanlarla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda köylü hayatından ve çiftçilikten sıkılmış olan Ankara’da yaşayan köylü genç kızlar ve sevgili arayan Köylü genç bayanlar da zengin bir erkek arkadaş ve sevgili bularak hayatlarında maddi rahat bir yaşam sağlamaya çalışıyorlar.

Tabii ki İnsanları sadece maddiyatla işi yok. Aynı zamanda insanların karşıdaki insanı da sevmesi ve değer vermesi gerekiyor. Sizde bu bayanlardan bir tanesi ile tanıştıktan sonra kafa yapınızın uyduğunu ve birlikte anlaşabildiğinizi görürseniz yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. her şey ve tamamen her şey sizin elinizde.

Ankara’da sevgili arayan olgun bayanlar , olgun zengin bayanlar , yaşlı zengin bayanlar, yaşlı emekli ve olgun emekli bayanlar

 Ankara’da yaşayan birçok olgun ve zengin bayan Kendini yalnız hissediyor. Bu nedenle de sesli cadde üzerinde profil oluşturarak kendilerine genç sevgili, yakışıklı sevgili, mutlu olabilecekleri bir erkek arkadaş , genç hayat arkadaşı, genç sırdaş arıyorlar. Onlar maddi olarak her türlü özgürlüğe sahip ama bir türlü aradığı Aşkı ve sevgiyi bulamayan bayanlar.

Sizde Ankara’da yaşayan genç erkek arayan olgun bayanlar , Ankara’da yaşayan yakışıklı erkek arayan yaşlı zengin bayanlar , Ankara’da yaşayan genç erkek arayan olgun kadınlar ve bayanlardan bir tanesi ile tanışabilirsiniz. Sen de yaşamış olduğun maddi problemlerden kurtularak ve sevdiğin, birlikte mutlu olabileceğiniz bayanı da mutlu etmiş olacaksın.

Hem Aşk anlamında mutluluk yaşayacak hem de Maddi durumunu düzelteceksin, hem de karşındaki bayanın mutlu edeceksin. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Hem hayatın manevi olarak düzene girecek hem de maddi olarak düzene girecek. Sen de buradan bu bayanlardan bir tanesi ile tanışmak için çaba sarf edebilirsin. Yapman gereken tek şey kendine uygun profildeki bayanla tanışmak ve tamamen ücretsiz ve bedava bir şekilde ilana mesaj gönder bölümünden, yorum yap bölümünden sınırsız mesajlaşmaktır. 

Ankara’da sevgili arayan bayanların cep telefon numarası, WhatsApp numarası, Telegram Numarası

Daha önce de söylediğimiz gibi profil oluşturan bayanların profillerinin bulunduğu yerde hemen alt tarafta cep telefon numarası, WhatsApp numarası, WhatsApp sohbet numarası, Whatsapp sevgili sohbet grupları numarası, WhatsApp görüntülü sohbet numarası, WhatsApp görüntülü görüşme numarası, Telegram Numarası, Telegram sohbet Numarası, Telegram sohbet grupları numaralarını paylaşabilecekleri bir bölüm oluşturduk.

Bu bölüme İnsanlar kendi istedikleri takdirde cep telefon numaraları, cep telefonu sohbet numaraları, Telsim, Turkcell, Avea Birgül Türk Telekom, Vodafone cep telefon numaralarını yazarak sizlerin onlarla iletişime geçmesini bekliyorlar. Bu bilgileri yazan bayanlar artık gerçekten Yalnızlık canına tak etmiş ve yepyeni bir ilişkiye çok çabuk başlamak isteyen bayanlardır. Siz de çok fazla vakit kaybetmeden bu bayanlarla tanışabilirsiniz.

 Ankara’da sevgili arayan bayanların Facebook adresleri, Twitter hesapları, Twitter adresleri ve sosyal medya hesapları

Ankara’da sevgili arayan bayanların, genç bayanların sosyal medya hesap bilgilerine erişmenizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bizde bu bilgileri web sitemizde paylaşabilmek için çok yoğun Çabalar sarf ettik ama kimseden, izin almadan bu bilgileri paylaşma ihtimalimiz olmadığını gördük.

Ama web sitemizde oluşturduğumuz bölüm sayesinde üye olan bir profil oluşturan bayanların buralara sosyal medya hesap bilgilerini girmesine olarak sağladık. Siz de dikkatli bir şekilde gezerseniz profil oluşturan bayanların profillerinin alt kısımlarında sosyal medya hanesinde Ankara’da sevgili arayan bayanların Facebook Adresleri, Twitter Hesapları, Instagram Hesapları bilgilerinin paylaşıldığını görebilirsiniz. ve bu bilgileri tamamen ücretsiz ve bedava bir şekilde erişebilirsiniz.

Latest Posts

spot_imgspot_img

İlgi Çekenler