Adana Evlenmek İsteyen Bayanlar

3
240

Adana Evlenmek İsteyen Kadınlar WhatsApp Numaraları Twitter Hesapları

Adana 40 Yaşında Zengin Bir Bayanım Evlenecek Erkek Arıyorum.

Adana’da yaşıyorum 40 yaşında zengin bir bayanım. Adım Sevilay. Daha önce başımdan bir evlilik geçti fakat evlendiğim insanın dolandırıcı olduğunu birkaç sene sonra anladım. Meğer benimle param için evlenmiş. Ben de durumu fark edince hemen boşanma davası açtım ve boşandım. Normalde kandırılması kolay bir insan değilim ama bir boşluğuma geldi ve Aldandım. Bu durum beni gerçekten çok hırpaladı. Çünkü ben benimle param için birlikte olacak bir Bey istemiyorum. Beni gerçekten sevecek ve değer verecek bir erkek arkadaş arıyorum. Daha doğrusu evleneceğim bir erkek arıyorum. Adana’da geçimimi karpuz tarlalarım la sağlıyorum. onun dışında da Babamdan kalan birkaç tane dairem ve arsam var.

Dairelerin kirasını alıyorum. Hiç çocuğum yok. Olur da evleneceğim bir erkek bulursam bir çocuk sahibi olmak isterim.Gezmeyi ve güzel vakit geçirmeyi seviyorum. Bakımlı ve özenli bir kadınım. Temizlik yapmayı, yemek yapmayı, gezmeyi, yürüyüş yapmayı, spor yapmayı seviyorum. Ayrıca bağ bahçe işleriyle uğraşmak da hoşuma gidiyor. Her sene bahçe mi ekiyor domates, biber, patlıcan, salatalık, kıvırcık, marul, maydanoz gibi Ürünlerimi kendi bahçemden alıyorum. İnanın bu beni çok mutlu ediyor. Ama bu yaptıklarımı eşimle beraber yapmak istiyorum. Benimle Adana’nın Seyhan, Ceyhan, Kozan, İmamoğlu, Karataş, Aladağ, Çukurova gibi illerinden de iletişime geçebilirsiniz. Sadece Adana’da yaşamanıza gerek yok. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bana ulaşabilirsiniz.

Evleneceğim erkekte aradığın özellikler ilk önce Sadık ve cömert olmalı. Parasını olup olmaması çok umurumda değil. Çünkü benim yeterince param var. Evleneceğim erkeğin param da gözü olmamalı İlk önce beni sevmeli ve bana saygı duymalı. Eğer param için benimle birlikte olacaksa kesinlikle hiçbir şekilde benimle iletişim kurmayı sağlamasın. Bir önceki eşimden de zaten bu sebepten dolayı boşandık. Beni ben olduğum için sevmelisiniz. Tanışacak ve evleneceğim kişinin yaşı 45 46 47 48 50 52 55 olabilir. Daha fazla büyük birini istemem. Çünkü o zaman hayattan beklentilerimiz farklı olur ve birbirimizi mutlu edemeyiz. Şimdiden Hepinize bol şans diliyor ve teşekkür ediyorum.

Adana Evlenmek İsteyen Bayanlar Ve Kızların WhatsApp Numaraları, Kapalı Kadınların Sosyal Medya Hesapları

Daha önce Adana’ya Dürüm ve kebap yemek için gittim. İnanın o kadar sıcak ve bunaltıcı bir havası var ki yazları gitmenizi tavsiye etmem. Ben kışın gitmiştim. Ama daha sonra arkadaşımı kıramayıp yazın da tatile gittim. Sitemize girip gezdiğiniz zaman göreceksiniz ki Adana’da evlenmek isteyen kadınlar, kızlar Bayanlar, genç kızlar, zengin kadınlar, olgun kadınlar oldukça fazla. Siz erkeklerin onlara daha kolay ulaşması için evlenmek isteyen kadınlar WhatsApp iletişim numaralarıevlenmek isteyen genç kızlar WhatsApp mesajlaşma numaralarıevlenmek isteyen zengin ve olgun kadınlar WhatsApp numaralarını bırakarak sizlerin onlarla iletişime geçmemizi beklerler. WhatsApp uygulaması herkesin artık cep telefonunda bulunan bir uygulamadır. Kullanımı oldukça kolay ve basit. WhatsApp üzerinden sevdiklerinize ve Arkadaşlarınıza video ve fotoğraflarını çok kolay bir şekilde atıyorsunuz. WhatsApp üzerinden anlık mesajlaşma da yapabiliyorsunuz. Ayrıca görüntülü sohbet edip birbirimizi daha yakından tanıyorsunuz. Eğer hala cep telefonunda WhatsApp uygulaması yoksa bir an önce telefonunuza yükleyin ve bu uygulamadan mahrum kalmayın.

Adana evlenmek isteyen türbanlı, tesettürlü, kapalı kadınlar

Adana’da yaşayan tesettürlü ve türbanlı kadınlar ne kadar da Yalnızlar. Bazı zamanlarda toplum tarafından dışlanan kapalı tesettürlü türbanlı kadınlarımız artık bu cahilce yapılan hareketlerin etkisinde kalmıyorlar. Çünkü hem kapalı olup hem Aydın ve modern olan bir sürü kadınlarımız var. Bizlerle ülke olarak bu durumu çoktan kabul ettik ve böyle bir şeyin yanlış olduğunu anladık. Neticede insan insandır. Açıkmış kapalıymış çok umurumuzda değil. Özellikle biz seslicadde.com olarak bu durumları hiç göz ardı etmiyoruz.

Böyle cahilce ırkçılık yapan insanlardan da nefret ediyoruz. İşte bu sebepten ötürü Adana’da evlenmek isteyen türbanlı kadınlar tesettürlü bayanlar kapalı kızlar da sosyal çevrelerinden evlenmek için birilerini aramıyorlar. Bu durumda bizleri tercih ederek şanslarını kat ve kat arttırıyorlar. Çünkü sosyal hayatlarında kapalı ve tesettürlü kadınları içten içe yargılıyorlar. Kadınlarımız Bu durumun farkındalar. Sizlerde sitemize girerek Adana’da yaşayan ve evlenmek isteyen türbanlı kadınlar, tesettürlü kızlar, kapalı kadınlar profillerine ulaşabilirsiniz. Eğer siz de onları yargılanmayacak ve yadırgamayacak sanız mutlu bir evliliğe İlk Adımları atabilirsiniz. Artık bu duruma alışmalısın ve kabul etmelisiniz. Ancak bu şekilde kendinize evlenecek türbanlı kadın ,tesettürlü kız, kapalı genç kız bulabilirsiniz. Vakit kaybetmeyin de bir an önce hayatınıza girecek insanı bulun.

Adana evlenmek isteyen genç kızlar, kadınlar Facebook Twitter Hesapları

Sosyal medya kullanmıyorum diyen yalan söyler. Çünkü artık Herkesin bir sosyal medya hesabı var. Gerek Twitter WhatsApp Instagram Facebook hangisi olursa olsun mutlaka kullandığımız 1 tane sosyal medya hesabımız var. Sosyal medya sayesinde Bizler sitemiz olarak birçok insan buluşturduk ve evlendirdik. Siz değerli üyelerimize Adana’da evlenmek isteyen kadınların sosyal medya Adana’da evlenmek isteyen kadınların Facebook hesapları Instagram hesapları Twitter hesap bilgileri , evlenmek isteyen zengin bayanların ve olgun kadınların DM yazışma bilgileri gibi bilgilere çok rahat ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Evlenmek isteyen kadınlar kızlar türbanlı kadınlar olgun kadınlar zengin kızlar üniversiteli kızlar sizlerle tanışmak için sabırsızlıkla bekliyor olacak. Siz yalnız beyler ve evlenmek isteyen erkekler sitemize girip Kendi profilinize ve kriterlerinize uygun bayanlar ve kadınlar ile tanışabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarına ulaştığınız kadınların nasıl bir hayat yaşadığını, nerelere gittiğini, neler yaptığını neler yiyip içtiğini çok rahat bir şekilde göreceksiniz. Çünkü artık Hepimiz sosyal medya hesaplarımız da günlük yaptığımız şeyleri paylaşıyoruz. İstediğimiz zaman fotoğraf veya video atabiliyoruz.

Adana evlenmek isteyen bayan kadın kız cep numaraları

Şu cep telefonunu bulandan Allah razı olsun. Hayatımızı o kadar çok değiştirdi ve geliştirdi ki hiçbirimiz bu değişime inanmıyoruz. Günbegün çıkan cep telefonların hızlarına yetişemiyoruz. Artık hepsi birbirinden akıllı. Hepimiz istesek veya istemesek de bu cep telefonunu kullanıyoruz. Asıl konumuza Gelecek olursak Eğer; Adana’da evlenmek isteyen kadınlar cep telefon numaraları, Adana’da evlenmek isteyen genç kızların cep iletişim bilgileri, Adana’da evlenmek isteyen genç üniversiteli kızların telefon numaraları, Adana evlenmek isteyen zengin ve olgun kadınların cep telefonu, mesajlaşma numaraları sitemiz üzerinde kendi bilgileri dahilinde bulunmakta.

Evlenmek isteyen kadınlar ve kızlar cep telefon numaralarını bırakarak sizlerin onlara bir an önce ulaşmanızı isterler. Çünkü bu bilgileri sitemize bırakan Kadınlar gerçekten evlenmek isteyen ve ciddi ilişki kurmak isteyen kadınlar. Elbette sizi Adana’da yaşamak zorunda değilsiniz Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Bizler ciddi evlilik sitesi olarak 2020-2021 yılını insanları evlendirerek geçirmeyi planlıyoruz. Sizlerde bir an önce hayatınızı değiştirin ve kendinize sitemizden evlenecek veya evlenmek isteyen kadınlar ile tanıştın. Bir an önce evlenip yuvanızı kurun. Çoluk çocuğa karışın.

3 YORUMLAR

  1. Merhaba Sevilay hanim sizi gerçekten yakindan tanımak isterim, lakin şimdilik bu biraz zor görünüyor sizi ne istediğinizi ve beklentilerinizi çok iyi tahmin etmekteyim, sizi anlyorum. Ben ise sizin tüm beklentilerinize cevap verecek birisiyim, ben tam aşk adamıyım, benim dünya hırsım olmadığı için sadece parasi için seviyor gibi görünen karaktersizlerden değilim, benim için sevmek sevilmek kadar bu dünyada daha önemli başka birşey yoktur. Sayın Sevilay hanim tabii bu tip durumlar böyle burda fazla inandırıcı olmuyor, o sebepten insanı tanımak için onunla ya bir yola gideceksin ya para alış veriş i yapacaksın yada o kişinin gozlerinin içine derinliklerine bakacaksin bu konuda benim hiç terettudum yok. Ben biraz kendimim fiziksel ve karakter ozeliklerimden bahsedeyim. Ben 48 yaşındayım 1.80 boyunda 75-80 kilo aralığında siyah fakat biraz seyrelmis bir saçm var kahverenk gözlü buğday tenli güçlü ve kuvvetli atletik bir yapıya sahip biriyim, karakter özelliği me gelince sakin dingin soğukkanlı hiçbir konuda aceleci degilim, Ne zolarim nede zorlanmaya gelirim para benim için her daim ikinci planda gelir, ben 26 yıl süren bir evlilikten çıktım inanın bana ilk zamanlarda sudan çıkmış bir balık gibi hissettimzamanla kendime geldim şuan bende sizin gibi beni ben olduğum için sevecek bana kalbinin kapılarını sonuna kadar açacak birini aramaktayim. Bu arada ben marangoz ustasiyim yıllardır bu mesleği yaparak kazandim yani asalak hazirci biri değilim .Evet Sevilay hanim ben kendimi burada ancak bu kadar anlatabildim eğer anlattiklarim size samimi ve gerçekçi geliyorsa gerisini yüzyüze tanistigimuzda anlatirim. iletisime geçmek istersrniz 530 029 **** burdan veya wapsattan iletisime sağlayabilirsiniz ben şuan Istanbulda yasamaktayim askerligimide Adanada koprukoy Balcalida yaptim adanayida bilirim severim saygilarimla

  2. Sevilay hanım Günaydin, bana düşünceniz ile ilgili bir cevap vermenizi isterim. Ayriyeten şunu da bilmenizi isterim ki ben sizin ne malına za nede paranıza talibim ben sizin sadece kalbinize sevginize talibim bunu da boyle bilmenizi isterim beni tanıdıkça goreceksiniz hoşçakal

  3. Güzel düşünceli , karakterli ve kararlı hanım efendi . Evlilik dünya endeksli olmamalı , sizin düşündüğünüz gibi . Gerçek bir Adana’lısınız . Benim de çocukluğum ve gençliğim o toptaklarda geçti . Kahramanmaraş’lıyım ve bu şehirde yaşıyorum . Eşimi 3 yıl önce kaybettim . O’da Adana Kız Öğretmen Okulu mezunu idi . Ben de liseyi Erkek Lisesinde okudum . Emekli banka müdürüyüm . Çok para veren ,ancak rüşvet almayan müdürüm. Yalnızım, yalnızlığımın dışında hiçbir sorunum yok . Bir ses bir nefes arıyorum . Keşke yaşım sizinkine uzak olmasa idi . O kadar çok ortak noktalarımız var ki . Size talip olmak için değil , sizi kutlamak ve teprik için yazıyorum . Yolunuz bahtınız açık olsun . Rab’bim gönlünüze göre bir eş nasip etsin . Mutlu ve huzurlu ,sağlıklı gelecekler niyaz ediyorum . Selamlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here