Zengin Emekli Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

[Zeynep]

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle bu siteyi Twitter’da dolaşırken tesadüfen buldum. Türkiye’nin en güzel Sitesi olduğunu söylüyorlar ama bakalım ben de burada aradığım erkek arkadaşı bulabilecek miyim. Bursa’da kimsesiz başına yaşayan 38 yaşında oldukça bakımlı, aklı başında oturmasını kalkmasını bilen, ortamda erkek arkadaşım Hiçbir zaman utandırma yazacak dürüst ve güvenilir bir bayan olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Şimdi sizlere birazcık da Kendimden bahsedeyim.

Açık konuşmak gerekirse çok çok yaş takıntım yok. Sadece biraz Maço Kıskanç olan erkeklerden hoşlanıyorum. Ekonomik olarak hiçbir problemim olmadığı için erkek arkadaşımın ne kadar kazanç elde ettiği hiç umurumda değil. Bu yaştan sonra karşımdaki adamın cebindeki parasını değil kalbinin ne kadar güzel olduğuna bakarım. Zaten o yüzden zengin bir bayan olduğunu dile getirdim. Türkiye’nin hangi şehrinden olursanız olun Benim için hiç fark etmez.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*