İzmir Dul Bayanlar

İzmir Dul Bayanlar Evlilik ve Arkadaşlık İlanları

İzmir’de 33 Yaşında Dul Bir Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Adım Beyza. İzmir’de daha önce başından bir evlilik geçmiş ve boşanmış bir bayanım. Kendime erkek arkadaş arıyorum. Neden mi? Erkek arkadaş arıyorum? Çünkü yeni bir evliliğe başlamak beni biraz korkutuyor. Çünkü ilk evliliğimde çok çok huzursuz oldum ve kocam da çok büyük problemler yaşadım durum böyle olunca da yeni bir evlilik yapmak, beni çok korkutuyor ve tedirgin ediyor. O yüzden bana hayat arkadaşı olacak ve evlilik kuracak bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Umarım beni yadırgamazsınız. Çünkü evlenmeyi düşünmüyorum.

Zaten kendi kendime yetebilirim. Bir işte çalışıyorum ve hayat şartlarım iyi seviyede. Çalışmadığım zamanlarda bile kendimi idare edebilecek kadar bir gelirim var. Bu yüzden çok çok evlilik hayali kurmadım gibi erkek arkadaşımla gezmek ve şehir turları yapmaktan da geri kalmam. Belki de kendimize bir karavan alır ve İstediğimiz her şeyi de biraz yaşar ve istediğimiz her şehri gezeriz. Eski kafamda değilim, evlenip evimin ve çoluğumu çocuğumun annesi olmak istemiyorum.

Şimdi sesli cadde üzerinde kendine benim gibi bir bağlantısı olmayan herhangi bir şehirde yaşamak zorunda olmayan ,herhangi bir sabit işte çalışmak zorunda olmayan bir erkek arkadaş bularak kendimi gezmeye ve şehir turu yapmaya adamak istiyorum. En çok yapmak istediğim şeylerin başında Karadeniz turu var. Umarım çok yakın zamanda bir erkek arkadaş bulur ve onunla en azından Türkiye’nin Karadeniz bölgesinden başlayarak birçok ilin ve birçok ülkenin yerlerini turistik bölgelerini gezebilirim. Bir karavanın içinde yaşamak ve her sabah huzurlu uyanmak doğa ile iç içe olmak en büyük hayalim.

Daha önceden bu hayallerimin başında evlilik geliyordu ama evliliğin bu kadar güzel bir şey olmadığını anladım. Aslında evlilik belki güzel bir şey olabilir diğer insanlar için  ama benim için kesinlikle değil çünkü ben evliliği çok kötü tecrübe ettim. Bu nedenle evlilik yapmayı düşünmüyorum ve hayatımı yaşayıp hayatımın geriye kalanını da huzurlu ve huzurlu yaşamak istiyorum. Bunun içinde, kendimi gezmeye ve sevgilimle en azından aşk yaşamaya adadım.

İzmir evlenmek isteyen 30 Yaş 40 Yaş 50 Yaş Arası ve Üstü dul bayanlar Evlilik İlanları

İzmir Türkiye’nin nüfusu en büyük üçüncü ilidir. Ben aynı zamanda Türkiye’nin en büyük illerinden bir tanesidir. Bu nedenle İzmir’de yaşayan bir çok zengin ve durumu iyi olan bayan var.

Aynı zamanda sadece zengin olanlar değil maddi durumu normal seviyede olan kapalı dullar ve kapalı olgun bayanlarda internet sitemizde kendilerini erkek arkadaşı arıyorlar. Deyince aklınıza sadece olgun ve yaşlı bayanlar ve kadınlar gelmesin. Aynı zamanda genç yaşta evlenmiş ve mutluluk bulamamış eşinden ve kocasından boşanmış 20 ve 30 yaş arası 35 ve 45 yaş üstü dul kadınlar ve genç dul bayanlarda internet sitemizde kendilerine erkek arkadaş veya hayat arkadaşı arıyorlar.

İzmir 50 ve 60 Yaş Olgun erkek Arkadaş arayan dul bayanlar ve kadınlar Evlilik ve Arkadaşlık İlanları

İzmir herkesin şansı yaver gitmiyor. Yaşı ilerlemiş olgun kadınların bir çoğu zengin olabilirken genç yaşta evlenip mutsuz olmuş boşanmış genç dul bayanların genç dul kadınların da şansları pek istedikleri gibi gitmiyor ve maddi durum sıkıntısı çekebiliyorlar. Bu nedenle 23, 25, 27, 30 32 yaşlarında Boşanmış ve huzurlu olamamış bayanlar da kendilerine internet sitemiz üzerinde zengin erkek arayarak ikinci baharlarını yaşayıp, huzur içinde yaşamak istiyorlar.

Sen de bu kapalı, tesettürlü, türbanlı gerekse açık bayanların ve 20 ve 30 yaş arası ve üstü dul kadınların onları huzurlu edebilirsin. Çünkü onların da mutluluğu hak ettiğini adım gibi eminim.  Onlar da ilk evliliklerin de mutsuz olmuş ve ikinci evliliklerinde mutluluğu arayan bayanlar ve kadınlar. Onları huzurlu etmek sizi hem vicdanı açıdan huzurlu eder hem de sevebileceğiniz ve aşık olabileceğiniz bir kişiyle tanışırsınız zaten en başında huzurlu olursunuz.

İzmir dul bayan cep telefon numaraları ve cep telefonu iletişim numaraları

İzmir’de yaşayan dul bayanlar ve olgun kadınlar biraz daha özgüvenli ve biraz daha cesur kadınlar. Çünkü bu insanlar gördüğümüz kadarıyla internet sitesi üzerinde profil oluşturmak veya sizlerin onlarla iletişime geçmenizi beklemek yerine internet sitemiz üzerine cep telefon numaralarını ve cep telefonu iletişim numaralarını bırakarak daha çabuk iletişim kurmanız için kolaylık sağlıyorlar. Bu yüzden internet sitemize girdiğiniz anda İzmir’de yaşayan zengin dul bayanlar, olgun kadınlar ve dul bayanların cep telefon numaralarını, cep telefonu iletişim numaralarına ve Türk Telekom numaralarını ulaşabileceksiniz.

Aynı zamanda  Turkcell telefon numaralarını ve Vodafone ve Avea gibi numaraları internet sitemize yüklüyorlar. Sadece olgun ve zengin, zengin dul, zengin olgun bayan ve kadınlar değil de, 20 ve 30 yaş arası 35 ve 45 yaş üstü dul kadınlar, zengin 20 ve 30 yaş arası 35 ve 45 yaş üstü dul kadınlar, erken yaşta boşanmış genç dullarda cep telefon numaralarını, cep telefonu iletişim numaralarını ve iletişim bilgilerini internet sitemiz üzerinde paylaşıyorlar.

İzmir dul bayanlar Facebook Tivitır İnstagram ve Tiktok Evlilik ve Arkadaşlık Sevgili Arayanlar İlanları

ilk evliliklerini veya ikinci evliliklerini bitirmiş dul olarak yaşayan bayanlar genelde çok çok bir iş yapmıyorlar. Ya kendi gelirleri var ya da kocalarından para kalmış oluyor. Ve hal böyle olunca yapacak da pek çok bir iş kalmayınca insanlar yalnızlıkdan sıkıldıkları için genelde evlerinde, cep telefonları ve sosyal medya hesapları ve profilleri ile zaman geçiriyorlar. Bunu sadece eğlenmek, video izlemek ve zaman geçirmek için yapmıyorlar. Yakın çevrelerinden ve etraflarından bulamadıkları erkek arkadaşı ve hayat arkadaşı da sosyal medya hesapları ve profilleri üzerinden bulmak istiyorlar.

Biz de bu durumu göz önünde bulundurarak talep sistemi üzerinde İzmir dul bayanların Facebook adresleri, İzmir zengin dul ve olgun bayanların Facebook adreslerini 20 ve 30 yaş arası ve üstü dul kadınların Twitter adreslerini ve Instagram adresleri ve profilleri paylaşmaya karar verdik. Neticede biz sesli Cadde olarak sonuç odaklı ve siz değerli ziyaretçilerimizin huzurlu bir yaşama ulaşmasına odaklı bir internet sitesi ve Türkiye’nin en ciddi ve kaliteli arkadaşlık, arkadaşlık, ciddi evlilik sitesiyiz. Internet sitemize girdiğiniz anda binlerce kadın ve dul kadın ve bayanın, kapalı , tesettürlü, İslami, türbanlı kadınların sosyal medya hesapları ve profillerina Facebook adreslerine ve Instagram hesap bilgilerine erişebileceksiniz.

İzmir dul bayan WhatsApp iletişim numaraları ve WhatsApp cep telefon numaraları

WhatsApp’ın girmediği ev ve girmedi cep telefonu kalmamıştır diye düşünüyorum. Bu sebeple bu kadar yoğun kullanılan mecra üzerinden de arkadaşlık kurula Bilmem ve ciddi bir evliliğin adımları açılabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak internet sitemiz üzerinde dullar ve olgun kadınlara ait aynı zamanda zengin dul yorgun kadınlara ait WhatsApp numaraları ve WhatsApp cep telefon numaralarını paylaşmaya karar verdik.

Sadece yaşı ilerlemiş değil aynı zamanda genç olan 25, 30, 31, 32, 33,34 35 yaşlarındaki bayanların da WhatsApp iletişim numaralarını ve WhatsApp iletişim telefon numaralarını internet sitemiz de paylaşıyoruz. Bu yapmış olduğumuz işlem tamamen sizler için ve bir an önce ulaşmanız için. Neticede biz Bu internet sitesini kimler için kurduk? Tabii ki sizler için.! O yüzden de sizler için birçok kolaylığı sağlıyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 653 makale
Merhabalar. Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiye sonsuz teşekkür ederim. Sitemiz hakkında görüş ve önerileriniz için bana mail adresim aracılığı ile ulaşabilirsiniz. [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*